Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

Ми роду козацького діти…

14 жовтня вся наша країна одночасно відзначає декілька свят. У День Покрови Пресвятої Богородиці святкуємо День козацької слави та День захисника України. Звитяги козацькі живуть і понині у днях сьогоднішніх: у щоденній героїчній боротьбі, яку ведуть захисники нашої країни у зоні бойових дій на сході.

У Світловодській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 до Дня козацької слави та Дня захисника України відбулася гра «Суперкозаки-2018». Учні змагалися не лише в силі, спритності, витривалості, але й демонстрували свої знання з історії козацтва й державотворення, показали творчий підхід до презентації команд. Опрацювали учасники змагань і правила першої домедичної допомоги.

Напередодні свята, 12 жовтня 2018 року, учні ЗШ № 1 взяли участь у загальноміських заходах, а також вшанували пам'ять загиблих героїв Куруківської битви, воїнів-визволителів с. Табурище та воїнів, що загинули за незалежність України в наш час.

Великий педагог В.О.Сухомлинський казав, що «тільки тому, що Людина у своєму батькові, дідові, прадідові бачить коріння свого буття, своєї честі, достоїнства, тільки завдяки тому, що наша героїчна сучасність немислима без слави батьків, у нас є Вітчизна, яку ми цінуємо та оберігаємо». 

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, виховання патріотичного духу школярів вчителем історії Цвик О.В. був організоваваний круглий стіл для старшокласників "На варті Вітчизни". Учні зустрілися з учасниками ООС, випускниками нашої школи, які захищають наше мирне сьогодення на сході нашої країни. Бути патріотами, стати на захист Вітчизни за першим покликом, здобувати знання для кращого майбутнього, бути гідними пам’яті загиблих захисників України – ось основний меседж, що прозвучав під час діалогу між старшокласниками та гостями.

З нагоди свята відбулися також волонтерські акції «Подарунок для захисника», «Напиши листа солдатові». Дякуємо нашим захисникам за мирне небо над головами!

Адміністрація ЗШ № 1

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (12.10.2018)
Переглядів: 12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar