Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

І знову на фестивалі Євроклуб «Соняшник»

20 травня 2016 року члени євроклубу «Соняшник» Глинської ЗШ І-ІІІ ступенів взяли участь в обласному Фестивалі до Дня Європи «Єврофест-2016», який відбувся у місті Кіровограді. 

Цього року євроклубівці презентували Іспанію (родзинки культури та традиційної кухні країни), а також були учасниками квесту «Україна єдина. Цілі сталого розвитку». Головна мета квесту була спрямована на формування довіри, солідарності, рівності поколінь, розуміння побудови безпечного навколишнього середовища та розуміння основи сталого розвитку – невід’ємного права людини на життя та повноцінний розвиток.

Під час роботи фестивалю діти мали змогу побачити концертні презентації національних діаспор ( поляків, німців, ромів, вірмен) та були учасниками майстерень «Діалог культур» та інших. Так, біля однієї з інформаційних палаток наш учень ромської національності Роман Голубенко познайомився з Миколою Миколайовичем Ільїним (Стефаном Ярковським), який народився в сім’ї репресованих циган у Сибірі, а в 1968 році переїхав до України. Він єдиний у світі російськомовний поет, який займається перекладом творів відомих українських та російських поетів на ромську (циганську) мову. Автор подарував Роману переклад «Енеїди» І.П.Котляревського зі своїм автографом. 

За активну участь у Єврофесті-2016, професіоналізм, вагомий внесок у розвиток європейських цінностей в Кіровоградській області та з нагоди відзначення Дня Європи в Україні,учасники євроклубу «Соняшник»( керівник Любезна І.В.) були нагороджені Грамотою управління освіти, науки , молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації. ( Наказ № 393 від 13.05.2016 року).

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (20.05.2016)
Переглядів: 124 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar