Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

День фізичної культури і спорту в Світловодській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5

Кожен рік у вересні ми відзначаємо День фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії. Це вже стало доброю традицією нашого міста та рідної школи.

Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним у нашому суспільстві, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і здоров'я.

Саме фізична культура є для людини джерелом здоров’я і довголіття. Це чудове свято, пропагує силу, здоров’я та здоровий спосіб життя. Улюблені заняття фізкультурою і спортом стали нерозривною часткою нашого життя.

День фізичної культури та спорту в ЗШ № 5 для учнів молодшої ланки розпочався дуже активно та весело. Було організовано спортивне свято «Спорт – єднає всіх», під час якого проводилась зарядка та яскраві флешмоби.

Спортивне свято для 5-11 класів розпочалося зі святкової лінійки «Спорт в нашому житті». Кожен клас продемонстрував як він береже своє здоров’я, якими видами спорту займається та як проводить вільний час.

Найяскравішою подією Дня фізичної культури та спорту став «Спорт-квест», де учні мали можливість перевірити свої знання, мужність та силу.

День фізичної культури та спорту – це активна пропаганда здорового способу життя та популяризація спорту серед молоді!

Фотогалерея заходу у статті за посиланням >>>

Адміністрація ЗШ № 5

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (10.09.2018)
Переглядів: 28 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar