Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

Благодійна акція «Святковий стіл для воїнів» в ЗШ № 5

Події, які відбуваються на Сході, несуть велике горе українському народу, але з іншого боку, вони підняли патріотизм українців на недосяжну висоту. Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності – віддати життя, людина не може бути громадянином.

У наш складний час одним із головних завдань школи є формування національної свідомості учнів з осмисленою патріотичною позицією.

Патріотичне виховання у школі – це формулювання патріотичних почуттів, любові, гордості за свою країну, вироблення високого ідеалу служіння народові.

Робота педагогів націлена на формування в учнів системи цінностей і національної свідомості, чіткої патріотичної позиції, розвиток творчої, всебічно розвиненої особистості.

Патріотичне виховання учнів у закладі починається з першого дня та здійснюється насамперед у процесі навчання. У школі проводяться виховні години, бесіди, «круглі столи», дебати, концерти, темами яких є святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями та традиціями українського народу, видатними людьми. Традиційними стало проведення святкувань Дня Збройних Сил України, Дня Соборності, зустрічі з ветеранами, воїнами-інтернаціоналістами.

Тому сьогодні одним із напрямків патріотичного виховання у нашій школі є волонтерський рух «Люди доброї волі». Мета руху – шефська допомога  учнів військовослужбовцям, які несуть службу в зоні АТО. Відрадно, що і учні, і учителі, і батьки не залишилися осторонь проблем війни та миру в Україні. 

З 26 листопада по 3 грудня 2018 року у школі № 5 м. Світловодська пройшла благодійна акція «Святковий стіл для воїнів». Волонтерська група школи «Люди доброї волі» об’єдналась із Ільїною Дарією Дмитрівною, головою волонтерської організації «Іволга» та організували благодійну акцію для підтримки нашої армії. Тож разом зібрали традиційні святкові кошики. Тут варення, цукерки, печиво, горіхи, мед, лимони, кава, чай та різні солодощі. Окрім продуктів, військовим також відправили дитячі плакати, малюнки, листи, теплі рукавиці та шкарпетки. 

Учні виготовили вітальні листівки для учасників АТО з побажаннями повернутися живими, здоровими та з перемогою.

 

 

 

 

Адміністрація ЗШ № 5

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (03.12.2018)
Переглядів: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar