Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Олександрія

Урочисте відкриття обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУМ

11 лютого 2017 року учні Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради брали участь в урочистому відкритті ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді, яке відбулося на базі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

В урочистій, дружній атмосфері привітали молодь з початком наукових баталій Неля Іванівна Мазур, виконавчий директор Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, президент Малої академії наук, ректор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктор філологічних наук, професор Олег Анатолійович Семенюк, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Лідія Францівна Шатна, директор Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу гімназія-інтернат – школа мистецтв), народний артист України, професор Анатолій Єгорович Коротков.

Вітаючи присутніх почесні гості відмітили, що протягом останніх років кількість учасників II етапу Всеукраїнського конкурсу МАН України не зменшується, а збільшується. Це є підтвердженням того, що молодь зацікавлена науковою діяльністю і заслуговує на щирі побажання успіхів під час конкурсу, а також реалізації свого наукового потенціалу в подальшій діяльності аби надалі прославляти Кіровоградщину та Україну своїми досягненнями.

До участі в конкурсі-захисті цьогоріч подано 492 роботи з навчальних закладів районів та міст Кіровоградської області. Це роботи 69 наукових учнівських товариств, серед яких і роботи членів НТУ «Мудра сова».

У цей же день в університеті відбулося написання контрольних робіт з базових дисциплін, що є одним із завдань конкурсу-захисту.

Аудиторії університету радо відчинили двері для конкурсного випробування і нашим учням, переможцям І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді: Артеменко Яні, учениці 9 класу (секція «історичне краєзнавство»), Андрусяк Катерині, Дубровіну Нікіті, учням 10 класу (секція «англійська мова»), Павленкові Ярославу, учню 10 класу (секція «українська мова»), Антоновій Анні, учениці 11 класу (секція «журналістика»), які, надіємося, гідно продемонструють свої знання і науковий захист у відділеннях історії, мовознавства і мистецтвознавства. 

Бажаємо наполегливості, віри в себе, успіху та задоволення від досягнених результатів у загальному підсумку захисту науково-дослідницьких робіт 25 лютого 2017 року, а науковим керівникам – терпіння і розуміння.

Тож вперед до свого Олімпу – через МАН!

Достойно презентуймо власні наукові розвідки перед поважним журі та своїми опонентами!

 

 

Н.Я. Савичева, вчитель української мови і літератури

Категорія: м. Олександрія | Додав: SIRIUS (11.02.2017)
Переглядів: 102 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar