Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Олександрія

Один день з життя солдата у Ліцеї інформаційних технологій

Напередодні Дня Збройних Сил України 4 грудня 2015 року в актовій залі Ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради відбулася патріотична конкурс-гра «Один день з життя солдата» для учнів 11-х класів, яку організувала та провела педагог-організатор Губль О.В.

На свято були запрошені вчитель «Захисту Вітчизни» полковник Петренко Олександр Олексійович (нагороджений орденом Червоної зіркий орденом «За службу Батьківщині у Збройних Силах» ІІІ ступеня) та викладач Олександрійських міських курсів цивільного захисту Бугрій Микола Анатолійович, які разом з вчителем інформатики Іваненком О.П. були компетентними експертами конкурсної програми.

На початку заходу ліцеїсти пригадали події ІІ світової війни в Олександрії , часи окупації та радісний день визволення Олександрії військами Другого українського фронту під командуванням генерала І.С. Конєва, коли перший танк визволителів 116-ї танкової бригади під командуванням полковника Є. Юревича увійшов у місто. Згадали ліцеїсти і героїв сьогодення та вшанували подвиг загиблих героїв хвилиною мовчання.

Друга частина програми була присвячена Дню Збройних Сил України та службі в армії. Хлопці 11-х класів як новобранці проходили «міні-курс молодого бійця».Вони змагалися у вправності швидко їсти, показували свої знання з історії українського війська та дії у разі хімічного забруднення, змагалися в силі , вправності та вмінні пожартувати і таланти показатипід час домашнього завдання «Наша служба і почесна і складна».

Журі відзначили кожного з учасників, та все-таки були ті, хто був спритнішим, кмітливішим, сильнішим, артистичнішим. Призові місця та номінації розподілились так: І місце - Литвин Ігор(найсильніший), 11-А (класний керівник Кукуруза Г.В.); ІІ місце – Козенко Владислав (найспритніший),11-Г(класний керівник Пашко Т.Л.); ІІІ місце – Музика Тарас (найкреативніший), 11-Б (класний керівник Капінус А.М.) та Федоров Олексій (найрозумніший), 11-В(класний керівник Орлова С.В.)

У кінці свята ліцеїстки привітали військових , членів журі з професійним святом та подарували власноруч виготовлені листівки Власенко Аліною та Поліщук Ніною.

Сподіваємося , що патріотизм у ліцеїстів формується не лише словом , а відчувається серцем та проявляється в добрих справах.

Категорія: м. Олександрія | Додав: SIRIUS (04.12.2015)
Переглядів: 221 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar