Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Олександрія

Літературно-музична композиція «Кращої, ніж рідна, мови не буває…»

9 листопада 2016 року в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті пройшли заходи до Дня української писемності та мови.

Літературно-музична композиція «Кращої, ніж рідна, мови не буває…» об’єднала учнів 7-11 класів з вчителями української мови Савичевою Н.Я. та Носенко Т.В. Разом здійснили віртуальну подорож сторінками історії виникнення української писемності та виразили шанобу і любов до рідної мови.

Старшокласники взяли участь у написанні XVI Радіодиктанту національної єдності, метою якого стало єднання учнівських колективів та перевірка грамотності перед ДПА та ЗНО. 

Учениця 11 класу Антонова Анна  спробувала свої сили у творчій роботі юної телеведучої «Нас єднає мова».

Учні 7 класу створили відеопазл «Говори українською мовою».

У кабінеті української мови та літератури стартував І етап ХVII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

У бібліотеці школи-інтернату протягом дня проходив огляд виставки літератури з історії мови та з питань культури мовлення на тему: «Книга – зв’язок часу».

Продовжилося святкування Дня української писемності та мови виховними годинами в групах.

Цей День об’єднав дітей, вчителів, вихователів і показав високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини.

Савичева Н.Я., вчитель української мови та літератури


"Нас єднає мова" - назва творчої роботи Анни Антонової, учениці 11 класу Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради, юної телеведучої з висвітленням у «Шкільних новинах» подій святкового Дня української писемності та мови, наймолодшого Державного Свята, XVI Радіодиктанту національної єдності, І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика та ставлення молоді до рідного слова.

Категорія: м. Олександрія | Додав: SIRIUS (09.11.2016)
Переглядів: 105 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar