Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Бобринець

Зустріч з сімейними традиціями

На зустрічі у форматі «живої бібліотеки» члени міського парламенту дітей знайомилися із представниками кращих сімейних традицій нашого міста. На засідання запросили спортсменів, майстринь, літераторів та любителів народного мистецтва.

Кожен стіл у аудиторії був наданий для демонстрації напрацювань незвичних гостей, то ж ми мали можливість розглядати і потримати в руках вишиті рушники і картини, малюнки, виконані різними техніками образотворчого мистецтва та книги, спортивні кубки та дівочі прикраси зі стрічок.

Школярі без жодної підготовки підходили до будь-якого зі столів, задавали талановитим родичам запитання, які їх цікавили, отримували змістовні відповіді. 

Родина Рибачуків, Маргарита та її бабуся Надія Володимирівна, в минулому працівник дитячого садочка, розповіли про свою любов до мистецтва у побуті. Бабуся вишиває ікони, картини, рушники нитками і бісером,  її невістка та онука – малюють, синові теж знаходиться робота – оформляти завершені роботи.

Родина Полув’ян, Маргарита та її матуся Людмила Миколаївна,вміло застосовують уміння виготовляти оздоблення й різноманітні вироби зі стрічок.

Родина Щіченко поділилася досвідом участі у фестивалі родинної творчості, який у Бобринці дуже популярний. Вікторія бере в ньому участь з п’яти років, і кожного разу вона виконує пісні у різноманітному родинному складі, у різних амплуа. Останнього разу, наприклад, виконання «Батьківської пісні» супроводжувалося відеосупроводом – знайомством із родинним деревом дівчини. Її мама, донька учителів, продовжує справу тата і мами у напрямку художнього слова, очолює літературну студію «Спадок».

Особливе захоплення викликала у присутніх на зустрічі родина Мельникових. Тато Олександр з 2009 року всерйоз займається мотоспортом, проводить змагання, долучає до спортудоньку Каріну, яка зараз навчається у другому класі. Вона має свої досягнення, представила до десятка різноманітних нагород та кубків, зокерема, іменних. За минулий рік родина взяла участь у 14 змаганнях по усій Україні!

Зустріч усім дуже сподобалася, її невимушена і дружелюбна атмосфера привела до висновку, що і серед членів праламенту є такі діти, що вчаться переймати у своїх рідних уміння вишивати, в’язати, плести, малювати. Всі разом запланували іще подібні зустрічі, та вже з практичними моментами, майстер-класами. На те вони і традиції, щоб продовжуватись у молодому поколінні.

Категорія: м. Бобринець | Додав: SIRIUS (20.03.2017)
Переглядів: 25 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar