Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Бобринець

Участь команди "Степові орли" ЦДЮТ у Всеукраїнській військово-патріотичній грі "Сокіл"/"Джура"

З 8 по 12 червня 2017 року на базі обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проходили змагання у різних видах військово-патріотичних і туристичних змагань. Загалом, у них взяли участь представники 29 команд з усієї області, у кількості 250 хлопців та дівчат віком до 17 років.

Юні патріоти КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради протягом п’яти днів змагалися за право бути кращими стрільцями, слідопитами та рятівниками, демонстрували вміння надавати невідкладну медичну допомогу, долали туристичну смугу перешкод, випробовували себе у спортивному орієнтуванні, та облаштовували місця для відпочинку і ночівлі в умовах природного середовища.

Команда «Степові орли» ЦДЮТ виборола  III місця  у конкурсах  «Відун», «Рятівник» та у конкурсі малюнку на патріотичну тематику. За гідну військово-патріотичну підготовку та активну участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») команда нагороджена Подякою народного депутата України Олександра Горбунова.

  

  

Категорія: м. Бобринець | Додав: SIRIUS (12.06.2017)
Переглядів: 28 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar