Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Бобринець

ХХІІ фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Члени Бобринецького міського парламенту дітей Костянтин Бондаренко, Каріна Панова та Вікторія Щіченко взяли участь з 19 по 21 квітня 2017 року у ХХІІ фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі у номінації «громадська думка». 

Протягом трьох конкурсних днів вони  були активними учасниками творчої майстерні «Нема переводу добрим звичаям народу», майстер-класу ігротехніків «Народні ігри та забави». Переглянули виставу народного художнього колективу театральної студії «Маска» «Дівчиназ легенди», а також шоу-закриття фестивалю на сцені Кіровоградської обласної філармонії. Поспілкувалися з відомим ігротехніком та автором дитячих ігор та пісень Наталією Мієдіновою під час дискотечно-розважальної програми.

Робота у номінації «громадська думка» була напруженою, але дуже змістовною. У ній були представлені команди з кожного району Кіровоградської області, а також з Донецької, Закарпатської, Херсонської областей. Спочатку команди познайомили членів журі та учасників у конкурсі «Візитка», потім провели інтерв’ю з представниками Кропивницького та зробили порівняльний аналіз традицій свого краю та міста Кропивницький у конкурсі «Жива історія». Виступали та приймали резолюції на конференції «Сімейні цінності – основа духовного розвитку українського суспільства», а також описали фестивальні події у конкурсі «Репортаж».

 

 

Категорія: м. Бобринець | Додав: SIRIUS (21.04.2017)
Переглядів: 37 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar