Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Бобринець

Для тих, хто має ідею для покращення життя молоді області

Останній день лютого ознаменувався змістовною зустріччю молодих та перспективних людей у стінах КЗ «НВК «Бобринецької гімназії- загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1», які в майбутньому, можливо, пов’яжуть своє життя із політикою.

Учні чотирьох міських шкіл плідно поспілкувалися із представниками Кіровоградського обласного парламенту дітей та Кіровоградського молодіжного парламенту.

Під час зустрічі координатор Кіровоградського обласного парламенту дітей Катерина Хлєбнікова ознайомила школярів із важливими для сучасного молодого покоління поняттями «лідер» та «керівник», «стилі керівництва», «успішний лідер», «переваги роботи в команді». Також Катерина Вікторівна презентувала діяльність обласного органу дитячого самоврядування, акцентуючи увагу на Всеукраїнських та Міжнародних проектах, які дають можливість дітям-членам ОПД реалізовувати свої ідеї, знаходити чудових друзів, об’єднуватися у співпраці та працювати на перспективу.

Група студентів різних вищих навчальних закладів на чолі із директором Кіровоградського обласного інформаційно-ресурсного центру, керівником проекту «Молодіжний парламент» Іриною Жаровою розповіли про свої напрацювання і плани на майбутнє, наголошуючи на тому, що даний пілотний проект дієвий та досить змістовний. Його учасники за підтримки голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка організували та провели вибори депутатів на своїх округах у 12-ти вищих навчальних закладах, утворили 5 постійних комісій. 

Учасники проекту приймають участь у тренінгах і семінарах, співпрацюють з органами місцевого самоврядування, проводять круглі столи з актуальних питань молоді, реалізують 12 соціальних проектів, регулярно виспупають на радіо та телебаченні, спілкуються з відомими політиками. То ж досвід студентської молоді перейматимуть і учні шкіл міста Бобринець.

Учні та студенти поспілкувалися під час тренінгу та визначили етапи спільної подальшої роботи. У цьому вони заручилися висловленими ідеями щодо розвитку громади, які розглядатимуться після вивчення потреб міст і сіл усієї області. 

Категорія: м. Бобринець | Додав: SIRIUS (28.02.2017)
Переглядів: 25 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar