Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Кропивницький р-н

Участь в обласному фестивалі «Українська паляниця»

З метою залучення дітей та учнівської молоді до активної пізнавальної, пошукової та трудової діяльності, створення умов для самореалізації талановитих і обдарованих дітей та молоді, формування шанобливого ставлення до народних традицій 7 листопада 2018 року вихованці КЗ «Миколаївське НВО» взяли активну участь в обласному фестивалі «Українська паляниця», який проходив під гаслом «Символ щастя і достатку – паляниця золота». 

У фестивалі взяли участь вихованці гуртків: «Пізнаємо рідний край» (керівник Саламаха І.Ю.), «Екосвіт» (керівник Тимошенко А.О.), «Євроклуб» (керівник Іщук О.О.), «Хореографічний» (керівник Скалецька І.Д.). 

У рамках фестивалю учасники презентували виставку виробів із хліба, продемонстрували яскравий виступ, у якому прославили велич хліба і працю хліборобів. Здобувачі освіти креативно підійшли до представлення експозиції: у своєму виступі майстерно поєднали жанри, стилі та напрями мистецтва, відтворили та пропагували народні традиції щодо виховання шанобливого ставлення до хліба, зуміли заволодіти увагою глядача. 

В результаті команда КЗ «Миколаївське НВО» посіла почесне ІІІ місце і була нагороджена кубком та дипломом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Категорія: Кропивницький р-н | Додав: SIRIUS (07.11.2018)
Переглядів: 35 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar