Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Кіровоградський р-н

День Миру in UA 2017

21 вересня в усіх куточках нашої планети відзначають День МИРУ. Вже стало доброю традицією приєднуватися до цього дійства й учням Аджамської школи, адже мир, спокій і сводоба надзвичайно важливі для сучасних українців.

Майбутнє країни залежить від нас:
Від мудрості, патріотизму,
Коли кожен день, кожен час, кожен раз
Ти думаєш про Вітчизну!

Цього року Аджамська школа доєдналася до Всеукраїнської акції – «День миру in UA 2017», яка націлена сприяти миру та порозумінню в українському суспільстві. 

«День миру in UA 2017» є частиною проекту «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України», який реалізовує ГО «Молодіжна організація «СТАН». 

З самого ранку на подвір'ї школи майоріли вишиванки та патріотична символіка: майже всі школярі та дорослі одягли національні строї. Зайшовши в приміщення, ви теж би відчули атмосферу свята, бо кожна класна кімната вітала своїх відвідувачів стінгазетами, малюнками з побажаннями МИРУ! Протягом всього дня учні та працівники школи мали змогу взяти участь в акції #peacedaychallenge (координатор – практичний психолог Яценко В.І.). Яка полягала в тому, щоб намалювати на своїй руці, щоці тощо символ миру (peace) та викласти у соцмережу фото з хештегами #peacedaychallenge, #деньмируinUA2017, #adz_peaceday2017

Учень 11 класу, Вадим Виризуб, подарував всім жителям Аджамки відеоролик «Мир всім». А о 10:20 на подвір’ї школи розгорнулося справжнє свято (організатор – Негода О.І.)! Більше сорока учнів школи взяли участь у танцювальному флешмобі, учні 6-Б класу разом з класним керівником Пробігайло А.А. звернулися до світової спільноти англійською мовою з проханням зберегти мир в Україні. Завершилося дійство запуском в небо білих голубів – символів миру, та піснею «Мир без войны» у виконанні Анни Маленкової та Максима Кухти.

Мир на землі – це дім і мама й тато,
Й любові стільки – просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожнім домі – хліба коровай!
Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.
Й ніколи у боях ніхто не гине,
Бо там господар – щастя і любов!

Категорія: Кіровоградський р-н | Додав: SIRIUS (24.09.2017)
Переглядів: 68 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar