Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Зупинимо СНІД разом!

Народна мудрість говорить: попереджений – означає, озброєний! Саме з метою профілактики та інформування жителів міста Долинська, депутати районного парламенту дітей разом з координатором Микитенко С.А., культорганізатором Гапоновою О.О.та психологом закладу Рамазановою Т.З. провели вуличну акцію «Скажемо СНІДу – ні!» до Всесвітнього Дня Боротьби з ВІЛ/СНІД, який щорічно відзначають 1 грудня. 

Під час акції проводилась інформаційно-просвітницька робота, спрямована на інформування населення щодо ознак хвороби ВІЛ/СНІДу, шляхів передачі даного захворювання та ризику інфікування, впливу на організм людини, засобів захисту. В ході роботи діти роздали 50 червоних стрічок, як символ боротьби зі СНІДом. 

Керівник гуртка «Євроклуб «Діалог» Удовіченко І.П. провела виховний захід з театралізованим виступом дітей на тему «Зупинимо СНІД разом!». Розповіла вихованцям гуртка про вірус імунодефіциту людини і синдром набутого імунодефіциту, про почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей, толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.

ВІЛ може торкнутися кожного, тому важливо надавати ВІЛ-інфікованим психологічну підтримку. ВІЛ-позитивна людина має право вести особисте життя, мати друзів, одержувати інформацію і освіту.

Людина має право жити!

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (01.12.2017)
Переглядів: 56 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar