Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Знай наших!!! Всеукраїнський зліт юних екологів у місті Одеса

Із 7 по 11 червня 2016 року в місті Одесі проходив X Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів «Природно-заповідні території Одеської області, як осередки збереження природної та інтродукованої фітобіоти».

У рамках заходу були проведені наукові дослідження рослинного та тваринного світу Одещини, екскурсії до Тилігульського регіонального ландшафтного парку, Петрівського загально-зоологічного заказника місцевого значення Комінтернівського району та гідробіологічної станції Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. На базі цих природних об’єктів, учасниками зльоту, були виконані польові, ботанічні, зоологічні та гідробіологічні практикуми. 

Команду юних екологів Кіровоградщини представляли учасники міжрегіонального освітнього проекту «Степові перлини рідного краю» учні Долинської ЗШ №2 ім. А.С.Макаренка Долинського району та Добронадіївської ЗШ Олександрійського району.

Після відкриття зльоту, на якому з теплими вітальними словами виступила представник Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Радченко Тамара Дмитрівна, представники обласного управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації та були представлені команди юних екологів, усіх учасників було запрошено переглянути фотовиставку «Мальовничі куточки мого регіону», де кожна з делегацій показала цікаві природні об'єкти свого краю.

За підсумками першого конкурсу – фотовиставки, творчий колектив Кіровоградської області у складі Синюк Карини, учениці 8 класу, Березовського Максима, учня 7 класу Долинської ЗШ №2 ім. А.С.Макаренка та Скрипник Мирослави, учениці 10 класу Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів (керівники: Стеблина О.О., Федоров В.М.) отримали Диплом І ступеня за перемогу в конкурсі світлин «Біорізноманіття природоохоронних територій» у рамках X Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних екологів.

Під час захисту постерної презентації «Дослідження юннатів на заповідних територіях», команда Кіровоградської області презентувала свою роботу, пророблену під час туристично-краєзнавчих експедицій на Кіровоградщині в 2015-2016 роках. Під час захисту екологічного проекту поважне журі ставило складні різноманітні запитання, на які учні нашої команди дали вичерпні відповіді й отримали перемогу в захисті науково дослідницьких робіт, нагороджені Диплом ІІІ ступеня. 

Учасникам X Всеукраїнського експедиційно - польового збору команд юних екологів запам’яталася екскурсія до музею «Цікава наука», де вони весело та цікаво, а найголовніше – пізнавально і корисно провели час, а також дізналися багато нового зі світу науки, мали змогу виконати власні досліди. Незабутні враження залишилися від неозорих краєвидів Регіонального державного ландшафтного парку “Тилігульський”, де проводились польові практикуми; зоологічного музею ОНУ ім. І.І. Мечнікова в якому діти познайомилися із живими організмами всієї земної кулі; гідробіологічної станції Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова на базі якої юні дослідники визначали найпоширеніших молюсків. А саме головне, це прогулянка красунею Одесою та незабутній відпочинок на Чорному морі. 
 
І як результат, в підсумковому заліку, команда юних екологів з Кіровоградщини - переможці X Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних екологів, нагороджена Дипломом II ступеня.

Своїми досягненнями учні завдячують усім учителям Долинської № 2 ім. А.С. Макаренка та Добронадіївської шкіл, та дякують за допомогу у здійсненні поїздки: директору школи Бойко Галині Іванівні та своїм батькам Березовській Олені Валеріївні та Синюк Ігорю Сергійовичу й Ірині Василівні.

Після завершення змагань учасники зльоту обмінювалися адресами, фотографувалися на згадку, ділилися новими враженнями. Для багатьох це не просто здобуття нових знань та практичних навиків, а й нові емоції, знаходження нових друзів, відкриття прекрасного, яке оточує кожного з нас на неосяжних просторах нашої Батьківщини.

Керівники делегації юних екологів Стеблина О.О. та Федоров В.М.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (11.06.2016)
Переглядів: 140 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar