Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Змагання «Зимний вальс»

3 грудня 2016 року 29 вихованців гуртка спортивного бального танцю «Бомонд» (керівник Ісаєв С.Б.) взяли участь у змаганнях «Зимний вальс» у м. Кропивницький.

Загалом діти здобули: 32 - І-их; 10 - ІІ-их та 6 –ІІІ-іх місць.

 

 

Вітаємо переможців змагань:

Кнопки соло дебют
Литвиненко Вікторія – 1 місце
Лещук Діана – 1 місце
Довгаль Матвій - 2 місце
Сімонеску Софія Марія -2 місце

Кнопки соло школа
Черниш Єва - 1 місце Кубок!!!!!
Литвиненко Вікторія – 1 місце

Кнопки соло N
Черниш Єва - 1 місце Кубок!!!!!

Кнопки дебют
Довгаль Матвій - Черниш Єва - 1 місце Кубок!!!!!

Кнопки школа
Довгаль Матвій - Черниш Єва - 1 місце Кубок!!!!!

Діти дебют
Кумпан Гліб – РогатюкСофія-1 місце Кубок!!!!!

Діти соло дебют
Куксенко Кароліна - 1 місце Кубок!!!!!
Чумаченко Євгенія - 1 місце Кубок!!!!!
Піліпенко Анастасія 1 місце 
Кириченко Вероніка - 2 місце

Діти школа
Кумпан Гліб – Рогатюк Софія-1 місце Кубок!!!!!

Діти соло школа
Рогатюк Софія-1 місце Кубок!!!!!
Чумаченко Євгенія - 1 місце 
Піліпенко Софія - 1 місце
Куксенко Кароліна - 2 місце

Діти соло N
Мартинова Аріна - 1 місце Кубок!!!!!
Рогатюк Софія-2 місце
Піліпенко Софія - 3 місце

Ювенали 1 соло дебют
Добровольська Софія - 1 місце Кубок!!!!!
Куксенко Кароліна - 1 місце 
Чумаченко Євгенія - 1 місце 
Чумаченко Діана - 1 місце
Хромчак Софія –3 місце
Хрочак Діана - 3 місце

Ювенали 1+2 дебют
Шепетуха Матвій – Куксенко Кароліна - 1 місце

Ювенали 1 соло школа
Кошова Вікторія - 1 місце Кубок!!!!!
Бойченко Лілія - 1 місце
Добровольська Софія - 1 місце
Дивнич Тетяна – 2 місце
Чумаченко Діана - 3 місце

Ювенали 2 соло школа
Бойченко Лілія - 1 місце Кубок!!!!!
Дивнич Тетяна - 1 місце
Добровольська Софія - 2 місце

Ювенали 1 соло N
Кошова Вікторія –5 місце

Ювенали 1 N
Сержант Даніл – Духовна Діана 1 місце Кубок!!!!!

Ювенали 2N
Сержант Даніл – Духовна Діана 1 місце Кубок!!!!!

Юніори 1+2 N клас
Кухарець Дмитро – Осетюк Катерина – 1 місце Кубок!!!!!

Юніори 1+2 СОЛОN
Осетюк Катерина – 1 місце Кубок!!!!!

Ювенали 1 Е клас (Стандарт)
Четвертак Дмитро – Черниш Цвєтана - 2 місце

Ювенали 1 Е клас(Латина)
Сержант Даніл – Духовна Діана - 1 місце Кубок!!!!!
Четвертак Дмитро – Черниш Цвєтана - 2 місце

Ювенали 1 соло Е клас (Стандарт)
Черниш Цвєтана - 3 місце

Ювенали 1 соло Е клас (Латина)
Черниш Цвєтана - 2 місце

Юніори 1+2 СОЛОЕ (Латина)
Осетюк Катерина – 4 місце

Юніори 1+2 Е клас (Латина)
Ісаєв Ярослав – Мартинова Дарія – 1 місце Кубок!!!!!

Юніори 1+2 D клас (Стандарт)
Ісаєв Ярослав – Мартинова Дарія – 3 місце

Кубок Повільного вальсу
Ісаєв Ярослав – Мартинова Дарія – 1 місце Кубок!!!!!

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (03.12.2016)
Переглядів: 37 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar