Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Злочин проти єврейського народу

27 січня 2017 року в День пам’яті жертв Голокосту в КЗ «Долинська ЗШ №2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради» відбулися виховні заходи, які підготували учні та педагоги школи. 

Учнівський комітет школи вийшов з пропозицією підтримати Всеукраїнську акцію «Запали свічку » та створили листівку – заклик «Запали свічку в пам’ять невинно загублених». В цей день було обмежено проведення розважальних заходів.

На інформаційних хвилинах «Голокост - прояв нацизму», «Завжди у пам’яті живі», «Пам’ять народу не убієнна» класні керівники 2-11 класів зі своїми вихованцями згадали причини та наслідки проявів нацизму по всій Україні, переглянули ілюстративний матеріал, що розповідає про страшні наслідки Голокосту. 

В 5-8, 11 класах на виховних годинах «Голокост ХХ століття», «Історія Голокосту», «Український Голокост: історія і сучасність» присвячені вшануванню пам’яті людей, які винні тільки в тому, що були іншої національності. Класні керівники Третяк М.О., Крамаренко С.О., Король Н.П., Мезенцева С.В., Іванова Л.В., Скрижевська Л.П. разом із учнями підготували різні інформаційні блоки, презентації та переглянули хроніки «Жахи голокосту».

Класні керівники Павлюсева І.П., Череп’яна О.О., Вернигора В.В., Правосудько Т.С., разом з учнями провели бесіди «Доля євреїв під час Голокосту в Україні», «Голокост - трагедія єврейського народу» , «Голокост в Україні», «Расовий геноцид як планомірне знищення єврейського народу», «Голокост - трагедія єврейського народу». В ході бесід учні познайомилися з книгами та іншими інформаційними джерелами про страшну трагедію, яку пережив єврейський народ .

Учні 3 класу та класний керівник Мігуль Н.П. переглянули документальні хроніки, у вигляді презентації «У пам’яті народній…». А учні 7- А класу під керівництвом класного керівника Бірчиної І.О. підготували п’ятихвилинний відеопроект «Євреї на карті України». Екскурсію до шкільного музею А.С.Макаренка на тему: « Геноцид єврейського народу” провели учні 7-Б класу, класний керівник Рак Н.В. Набуті знання учні зможуть використовувати на уроках історії та зарубіжної літератури, зокрема про знищення людей єврейської національності на території Кіровоградської області.

Відкриту виховну годину «Голокост» для учнів 9,10 та 11 класів підготувала разом з учнями 9 класу їх класній керівник Шапранова Л.В. Під час заходу учні приєднались до загальнонаціональної хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять мільйонів евреїв, яких було навмисно знищено в роки війни. При проведенні тематичного заходу була використана музика Євгена Станковича « Панахида за померлими». Людмила Володимирівна разом із своїми помічниками донесла до свідомості учнів, що на території України всі народи рівні і зараз, в скрутну хвилину, вони всі разом боронять незалежність держави на сході. 

Шкільним бібліотекарем Зінов’євою Г.М в школі організовано перегляд книжкової виставки-реквієм «Злочин проти єврейського народу». 

Учнівський комітет (координатор Стеблина О.О.) створив куточок пам’яті «Голокост ХХ століття», де представили матеріали трагедії єврейського народу.

;

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (27.01.2017)
Переглядів: 101 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar