Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Життя без насильства

Однією з найактуальніших проблем у підлітковому середовищі є насильство. Серед молоді стало поширеним таке явище як булінг. Це надзвичайно гостра соціальна проблема не тільки в Україні, але й у світі.

З метою профілактики цього явища 10 жовтня 2018 року в КЗ ‟Долинська ЗШ №2 Долинської райрадиˮ відбулася година спілкування ‟Стоп булінг!ˮ за участю КЗ ‟Районна бібліотека для дорослих Долинської райрадиˮ, спеціаліста Долинського бюро правової допомоги Сергія Кравчини, психолога школи Ткаченко О.А., соціального педагога Захарченко К.В. та учнів 9-х класів.

Бібліотекар Ольга Стахевич ознайомила присутніх з поняттями ‟насильствоˮ та ‟булінгˮ, навела дані досліджень, а також статистику поширеності булінгу в Україні та світі.

Сергій Кравчина, спеціаліст Долинського бюро правової допомоги, розповів про види булінгу, мотивацію, типову поведінку булера, про причини, які сприяють шкільному насильству. В ході відкритого діалогу діти на прикладах розібрали поведінку агресора і постраждалого, а також висловили думки щодо того, як діяти у подібних ситуаціях.

Психолог Олена Ткаченко та соціальний педагог Катерина Захарченко дали поради щодо конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування в колективі, безпечного поводження в мережі Інтернет.

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (10.10.2018)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar