Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Земля – планета унікальна!

Кожна людина має свій День народження і наша планета 22 квітня святкує щорічний День Землі, свято чистої води, чистої землі, чистого повітря. День нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина повинна задуматися над тим, що ЗЕМЛЯ потребує турботи.

Цей день покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі і захисті. Ця проблема не має територіальних кордонів та мовних бар'єрів

22 квітня 2016 року у Кіровоградському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулось свято приурочене до Дня Землі та довкілля. 

Долинський та Олександрійський райони на святі представляла команда юних екологів, переможців всеукраїнських та обласних конкурсів еколого-натуралістичного спрямування, учасників міжрегіонального освітнього проекту «Степові перлини рідного краю» Долинської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С.Макаренка та Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів у складі: учениці 9-го класу Григорової Олександри, учениці 8-го класу Москалик Карини, учня 7-го класу Березовського Максима, учениць 10 класу Якимчук Світлани і Скрипник Мирослави та учня 6 класу - Давиденко Андрія.

Під час заходу, між командами району було проведено екологічну естафету «До таємниць природи», під час якої діти із захопленням створювали кукли-мотанки із сухих трав та матерії, малювали, відгадували загадки, орієнтувались на маршруті та весело проводили час в компанії своїх однодумців. Команда в екологічній естафеті виборола ІІ та ІІІ місце і отримала диплом, та крім диплома до своїх навчальних закладів учні привезли ще по сім грамот та дипломів обласного та всеукраїнського рівня, які вони отримали під час участі в різних конкурсах та акціях на протязі року. 

Після естафети учасники свята на території екологічного центру заклали алею «Дружби» висадивши саджанці дерев, приурочивши подію до 25-ої річниці незалежності України.

Найголовніша мета таких заходів – це привернення уваги підростаючого покоління до екологічних проблем, адже кожен із нас може зробити світ навколо себе чистішим та комфортнішим. Ми повинні жити не лише сьогоднішніми проблемами, а й дбати про стан природи завтрашнього дня.

Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. Добра воля і добрий дух в силах зупинити всякий наш помилковий напрямок і не будемо забувати про це.

Будемо використовувати цю можливість, щоб зберегти перспективу життя! 

Учасники міжрегіонального освітнього проекту «Степові перлини рідного краю» вітають всіх з Днем Землі та запрошують до співпраці!

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (22.04.2016)
Переглядів: 165 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar