Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Засідання педагогічної ради у КЗ «ЦДЮТ Долинської райради»

«Компетентний керівник гуртка закладу позашкільної освіти – запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу в умовах формування Концепції нової української школи» - під такою назвою 3 квітня 2018 року пройшло засідання педагогічної ради у КЗ «ЦДЮТ Долинської райради», яке провела директор закладу Марущак І.М. 

Виступаючи з доповіддю перед своїми колегами, керівник детально ознайомила керівників гуртків із Концепцією нової української школи, ще раз довела присутнім, що від компетентного педагога-позашкільника залежить сучасний освітній процес, що компетентнісний підхід до навчання є важливим аспектом формування справжньої людини, громадянина, патріота, інноватора.

Голови методичних формувань Дзюба І.О., Реп’яшник Л.А. та Рева С.В. поділилися своїми думками щодо педагогіки партнерства, адаптації педагога-позашкільника до впровадження реформи НУШ, обговорили модель випускника ЗПО в контексті реформи НУШ.

Практичний психолог Рамазанова Т.З. опрацювала з колегами тему «Мобільність педагога або чому треба змінюватися?», провела вправи на визначення критеріїв компетентного керівника гуртка, його професійних якостей та мобільності «Склянка», рівень оптимізму «Сіємо зерно».

Відповідно до плану проведення педагогічної ради методист Центру Гасаненко О.С. підготувала і випустила буклет «Адаптація педагога-позашкільника до впровадження реформи Нової української школи», який було презентовано керівникам гуртків.

На засіданні педагогічної ради було заслухано творчі звіти педагогів, що атестуються Гломбіцької Л.М., Гетманець Д.В., Пістрюги С.В., Попович В.Л. та затверджено список гуртківців, які допускаються до іспитів.

Цікава, змістовна, насичена програма педагогічної ради залишила гарні враження у всіх присутніх, які отримали великий кейс інформації, мотиваційних моментів та ключових компетентностей.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (03.04.2018)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar