Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Запобігання конфліктних ситуацій в молодіжному середовищі

У рамках проекту «Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини 3-4 жовтня 2015 року у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості пройшов тренінг «Запобігання конфліктних ситуацій в молодіжному середовищі». Проект організований Інститутом з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) та громадською організацією «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток».

Організатори тренінгу офіційно запросили взяти у ньому участь чотирьох представників нашого району – керівника гуртка «Євроклуб «Діалог» Удовіченко Ірину Петрівну разом із вихованкою – Григоровою Олександрою та координатора Долинського РПД Зотову Ольгу Валеріївну з вихованкою Лехан Дарією.

Тренінг тривав два насичені дні і складався із багатьох блоків за такими темами: «Комунікація – шлях до діалогу та взаєморозумінню», «Ціннісні орієнтири особистості як основа діалогу культур», «Візуалізація ідей в анімації – метод і практика», «Булінг. Мова «без насилля», «Конфлікт та його прояви», «Права людини. Право чи Закон», «Демократія – територія без конфліктів», «Цілепокладання. Життєві орієнтири».

Приємно було працювати із тренерами, які показали високий рівень обізнаності у вищевказаних питаннях і з радістю ділилися своїми знаннями, матеріалами та напрацюваннями. До складу тренерської команди увійшли педагоги ОЦДЮТ Олена Арутюнян, Катерина Хлєбнікова, Наталія Долгополова, Андрій Фоменко, Лариса Кордонська, Ганна Суркова та спеціально запрошений гість із Львова, мультиплікаційний режисер та тренер – Олеся Новосад .

Учасники тренінгу повернулися задоволеними, натхненними та привезли багато нової інформації й матеріалів, які планують використати у своїй подальшій роботі, поділитися із іншими педагогами й учнівською молоддю Долинщини.

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (04.10.2015)
Переглядів: 202 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar