Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Заклади освіти району - швидким поступом в нове життя!

26 грудня 2016 року в сесійній залі Долинської районної ради пройшло урочисте зібрання з нагоди вручення закладам освіти сертифікатів на придбання комп’ютерної техніки, шкільних меблів та іншого обладнання за кошти державного бюджету, яке стало можливим за сприяння депутата Верховної Ради України Анатолія Кузьменка.

У заході взяли участь та звернулися до присутніх з вітальними словами заступник голови облдержадміністрації Андрій Коломійцев, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, голова районної ради Ірина Бондаренко. Сесійна зала вмістила на зібранні голів місцевих рад району, керівників навчальних закладів, представників батьківських комітетів, членів Районного парламенту дітей.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Гадірова зупинилась на розвитку освітньої галузі району та відмітила, що вона є різноплановою, самодостатньою, відкритою та постійно перебуває в режимі розвитку. Це підтверджують щорічні обласні рейтинги, за результатами яких наш район незмінно займає передові позиції. Оксана Вікторівна подякувала органам виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатському корпусу районної, сільських та селищної рад за підтримку освіти Долинського району, за турботу про майбутнє покоління. Окремі слова подяки за мудрість та державницький підхід до справи розбудови української школи були висловлені депутату Верховної Ради України Анатолію Кузьменку та заступнику голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від педагогічного загалу району директорами комунальних закладів «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» й «Марфівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» Інною Свічкарьовою і Ольгою Карявкою та головою Районного парламенту дітей Людмилою Кошевою 

Після виступів перейшли до найбільш очікуваної події напередодні Нового року – вручення сертифікатів на обладнання, яке придбано за рахунок державної субвенції. На 900 тисяч гривень було придбано парти, мультимедійні дошки, комп’ютерну техніку, морозильні камери та інше. Без подарунка не залишився ніхто. Сертифікати на все це вручали під гучні оплески директорам закладів.

Загалом навчальні заклади району отримали: мультимедійні комплекси – 3 шт., мультимедійні дошки – 2 шт., комп’ютери – 14 шт., графопроектор з ноутбуком – 3 шт., графопроектор з екраном – 4 шт., звукові системи – 5 шт., холодильники – 3 шт., морозильні камери – 3 шт., електроплити – 3 шт., електродуховки – 3 шт.,насосні установки – 4 шт., макети АК – 5 шт., комплекти меблів для їдалень шкіл – 2 шт., комплекти для шкіл ( парта, стільці) – 7 комплектів (70 парт, 140 стільців), комплекти комп’ютерні ( комп”ютер+принтер) – 4 шт.

Завершилася зустріч на доволі емоційній, приємній ноті – це пісні, які всім подарували учениця 7 класу КЗ «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради» Уляна Скрипченко та аматори народного мистецтва району Олена Волкова і Василь Слівка. Коли звучала остання пісня, якою звеличувалась Україна, увесь педагогічний загал піднявся і стоячи аплодував, як співакам, так і нашій зболеній, змученій, але такій рідній усім державі. 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (26.12.2016)
Переглядів: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar