Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

За покликом душі

Нещодавно відомий земляк, громадський діяч, краєзнавець, зберігач фондів музею історії Долинського району Кіровоградської області Маруценко Віктор Григорович відзначив своє 70-річчя. 

З нагоди славного ювілею шанованої в районі людини керівник історико-краєзнавчого гуртка ЦДЮТ, що працює на базі музею А.С. Макаренка, Пістрюга Світлана Вікторівна разом із гуртківцями провела дослідження його життєвого і творчого шляху, підготувала статтю до районної газети «Долинські новини» й обласного журналу «Педагогічний вісник» № 1-2 Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. В.О.Сухомлинського під назвою «За покликом душі» та виступила на районному радіо.

Вихованці гуртка зустрілися з ювіляром, поспілкувалися з ним і представили відеопрезентацію з нагоди його дня народження, якою і привітали іменинника.

Така щоденна робота Пістрюги С.В. поглиблює пізнавальний інтерес учнів до рідного краю як складової України, виховує в учнівської молоді повагу і шанобливе ставлення до історико-культурної спадщини рідного краю, знайомить гуртківців з історичним минулим та сьогоденням свого народу, яке, в свою чергу, пробуджує почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (09.02.2016)
Переглядів: 154 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar