Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

З Днем Великої Перемоги!

Більше чим півстоліття пройшло з того часу, як прозвучали залпи салюту на честь Перемоги над ворогом у Другій Світовій війні. Але і зараз свято Перемоги для кожної людини є хвилюючим, із сльозами на очах. Воно болем відгукується в серці, оскільки немає, напевне, жодної української сім'ї, якої не торкнулася б війна, хто б не втратив у цьому пеклі близької людини.

І тому 9 травня 2018 року більшість жителів міста Долинська із своїми дітьми зібрались щоб розпочати урочисту ходу на честь Дня Перемоги. Учні та вчителі Долинської загальноосвітньої школи № 2 ім. А.С. Макаренка також взяли участь в святковому параді. 

На загальноміському мітинзі-реквіємі «Пам’ятати значить перемагати!», учні школи взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника «Невідомому Солдату», а вчителі Гриценко О.І.,Кириченко С.П. та Нечепуренко Г.М. разом з іншими представниками міста поклали «Гірлянду Пам’яті» до монументу.

Перемога дісталась нам надзвичайно дорогою ціною. Понад 7 мільйонів українців стали жертвами фашистських окупантів. 3656 громадян Долинщини, не повернулися до рідних домівок, їх не дочекалися батьки, дружини, діти.

І, на превеликий жаль, дедалі менше і менше залишається основних творців Перемоги, носіїв живої правди про війну, людей подвигу, високого патріотизму, учасників Другої Світової війни. 

Волонтери школи приурочили акцію «Зірка пам’яті» до травневих свят і привітали учасника Великої Вітчизняної війни. Мезенцева С.В. із своїм 9-Б класом відвідала Дерипаску Надію Кузьмівну, яка за довірливою розмовою розповіла учням, про свій життєвий шлях на фронті. Діти поздоровили ветерана із святом Перемоги та побажали здоров’я.

А ми, в свою чергу, доземно вклоняємось Вам, шановні ветерани , Вашій сивині і зраненим серцям. Нехай загальна любов, увага й тепло супроводжують Вас скрізь і завжди – Ви на це заслужили сповна.

З Днем Великої Перемоги!!!

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (09.05.2018)
Переглядів: 26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar