Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Вплив атестації на саморозвиток та самоосвіту педагога

“Вплив атестації на саморозвиток та самоосвіту особистості педагога” - під такою назвою 4 лютого 2016 року пройшло чергове засідання педагогічної ради у Центрі дитячої та юнацької творчості.

Голова педради, директор закладу І.Марущак у своїй доповіді, яка супроводжувалась відео презентацією, розкрила суть нових головних завдань, поставлених перед сучасним конкурентоспроможним навчальним закладом, які вимагають перегляду змісту педагогічної освіти, що є ядром професійної компетентності педагога. Сьогодні держава покладає великі сподівання на тих, хто працює з дітьми, доручивши закласти фундамент свого майбутнього - навчити, виховати, всебічно розвинути, сформувати справжню особистість. Таке завдання може виконати тільки висококваліфікований, творчо працюючий педагог. Педагог - це не тільки той, хто навчає, а в першу чергу, той, хто вчиться сам, той, хто своїм прикладом привчає до творчого злету, до відповідальності за доручену справу день за днем, крок за кроком. У педагогічній праці, окрім усього іншого, такими кроками є атестації.

Як зробити ці кроки впевненими, необтяжливими, активними і бажаними, як досягти якомога кращих результатів у міжатестаційний період? 

Відповідь на це запитання дали керівники гуртків: правильно організована самоосвітня діяльність педагога і педагога-позашкільника зокрема.

Керівники гуртків-методисти Д.Гетманець та О.Гасаненко, керівник зразкового художнього колективу В.Бойко поділилися з колегами власними напрацюваннями й досвідом роботи щодо головних аспектів самоосвіти та саморозвитку. Практичний психолог О.Зотова дала педагогам поради і рекомендації стосовно психологічних підходів до системи роботи над власним «Я».

Підсумовуючи засідання, директор ЦДЮТ процитувала відомого американського філософа, психолога та реформатора освіти Джона Дьюї, який сказав: «Результатом освіченості людини є її здатність продовжувати навчатися».

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (04.02.2016)
Переглядів: 285 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar