Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Волонтер - 2016

5 грудня 2016 року Козельчук Т. В., провідний фахівець із соціальної роботи та Колісник М.М., фахівець із соціальної роботи (психолог) Долинського Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді представники завітали до вихованців гуртка «Євроклуб «Діалог» (керівник Удовіченко І.П.), подякували дітям за здійснення посильної волонтерської роботи та відзначили кращих волонтерів грамотами та солодощами.

Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку відзначається з 1985 року.

Генеральна Асамблея ООН ухвалила рішення у спеціальній резолюції на 40-й сесії у 1985 році. Дату святкування обрали 5 грудня.

У своїх щорічних посланнях з нагоди Дня волонтерів Генеральний секретар ООН високо оцінює роль і значення волонтерів незалежно від того, який конкретно діяльністю вони займаються.


Педагоги-позашкільники – з добром у серці!

В Україні волонтерство з’явилося на початку 90-х років минулого століття, але по праву роком народження волонтерства в Україні вважається 2014 рік. Після Революції Гідності волонтерство в Україні переросло в потужний волонтерський рух.

Напередодні Дня Св. Миколая головний спеціаліст Долинського РЦСССДМ Козельчук Т .В. висловила слова вдячності за тісну співпрацю та волонтерську діяльність педагогічному колективу ЦДЮТ Долинського району, який тісно співпрацював у 2016 році зі спеціалістами та фахівцями РЦСССДМ. 

Педагоги позашкільного навчального закладу Світлана Рева і Діна Гетманець брали участь у районних семінарах-навчаннях для прийомних батьків, у ході яких провели майстер-класи із виготовлення ляльок-мотанок та янголів, оберегів українського народу. Удовіченко І.П. та її вихованці спільно з працівниками РЦСССДМ провели просвітницькі акції до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом і щодо попередження насильства у сім'ї.

Тетяна Вікторівна вручила керівникам гуртків Гетманець Д.В., Реві С.В, та Удовіченко І.П. Подяки за особистий вагомий внесок у розвиток волонтерської роботи в Долинському районі та високу професійну майстерність, висловила сподівання на подальшу співпрацю і привітала колектив закладу зі святами, що наближаються,  побажала всім здоров’я, злагоди, миру та добра.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (05.12.2016)
Переглядів: 101 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar