Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Вітання учасникам обласного фестивалю «Єврофест – 2017»

19 травня 2017 року у м. Кропивницькому відбувся обласний фестиваль «Єврофест – 2017». Найактивніші учасники гуртка «Євроклуб «Діалог» (керівник Удовіченко І.П.) Медвідь Юлія, Романівська Світлана, Петрук Владислава, Момонт Анна та Макачева Марія разом з членами інших євроклубів, молодіжних, громадських організацій, представниками національних діаспор міст та районів Кіровоградської області мали можливість обмінятись досвідом, продемонструвати один одному родзинки країн Європи, позмагатись, погратись, помріяти, висловити власні думки, насолодитись атмосферою толерантності, взаємоповаги та підтримки.

Долинчани представляли країну Європейського Союзу – Нідерланди. Діти разом із керівником гуртка Іриною Удовіченко створили своєрідну візитну картку, з якої можна було дізнатися про історію, культуру, традиції, національні костюми обраної країни, а також провели для гостей фестивалю вікторини, майстер - клас із виготовлення тюльпанів з паперу та кульок,а ще пригощали національними стравами країни.

У ході фестивалю члени євроклубу «Діалог» були нагороджені Дипломом за активну участь у «Єврофесті – 2017». Удовіченка Яна нагороджено Грамотою управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та цінними подарунками за зайняте ІІ місце у обласному конкурсі до Дня Європи в Україні «Єврофест – 2017» у номінації «Відеофільм та відеопрезентації «Євросоюз очима молоді» та Грамотою за зайняте ІІ місце у номінації «Світлини «Україна – європейська країна», а ще він отримав сертифікат від Study and Travel (Дослідження і подорожі), який засвідчує що Удовіченко Ян є володарем знижки в розмірі 1000 грн. на проходження курсів польської мови у Варшаві.

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (19.05.2017)
Переглядів: 60 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar