Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Вітаємо переможця!

3 жовтня 2018 року у м. Києві у Premier Hotel Plus відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу Euroquiz .

Член Ради євроклубів Кіровоградщини, вихованець гуртка «Євроклуб «Діалог» КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» Удовіченко Ян, який здобував знання у євроклубі протягом 4-х років, показав найкращі результати серед більше ніж 34 тисяч молодих людей і зайняв І місце. Своєю перемогою він завдячує наставнику, керівнику гуртка «Євроклуб «Діалог» Удовіченко Ірині Петрівні.

На церемонії нагородження були присутні Посол, Голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Після церемонії нагородження відбувся «Перший форум мереж ЄС 2018» під гаслом «Євроінтеграція – сила можливостей!». На форумі були розглянуті питання на тему: «Європейська інтеграція України: прогрес та роль молодіжних проєвропейських мереж».

Сьогодні Ян вже є студентом Долинської філії Новгородківського ПТУ № 36. І хоча нагорода прийшла із запізненням, ми пишаємося вихованцем закладу позашкільної освіти Долинщини та переконані, що навчання у КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» дасть гарний поштовх до реалізації Яна в майбутньому житті.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (03.10.2018)
Переглядів: 12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar