Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Вiтаeмо переможцiв змагань

14-15 листопада 2015 року вихованці гуртка спортивного бального танцю «Бомонд» взяли участь у відбіркових змаганнях чемпіонату СГОСТУ Dance Sport Life WDC AL. від м. Києва.

Вітаємо переможців:

Бебі соло дебют

  • Антіпець Олена – 1 місце
  • Черниш Єва – 3 місце

Діти дебют

  • Старобор Вадим – Костючок Вікторія – 1 місце
  • Дробін Вадим – Дивнич Тетяна – 1 місце
  • Долуман Артем-Кошова Вікторія 1 місце
  • Тиховод Антон – Глондар Аліна – 1 місце
  • Сержант Даніл – Духовна Діана 1 місце
  • Гриневич Сергій – Рімша Уляна - 1 місце

Діти соло дебют

  • Костючок Вікторія – 1 місце
  • Кошова Вікторія – 1 місце
  • Дивнич Тетяна – 1 місце
  • Долуман Артем – 1 місце
  • Духовна Діана - 1 місце 
  • Сержант Даніл - 1 місце
  • Панасенко Ярослав - 1 місце
  • Рімша Уляна - 1 місце
  • Бойченко Софія – 2 місце
  • Кіш Каріна - 2 місце

Діти ШКОЛА

  • Старобор Вадим – Костючок Вікторія – 1 місце
  • Долуман Артем-Кошова Вікторія – 1 місце
  • Дробін Вадим – Дивнич Тетяна– 1 місце
  • Сержант Даніл – Духовна Діана - 1 місце

Діти СОЛОШКОЛА

  • Черниш Цвєтана – 1 місце
  • Кошова Вікторія – 1 місце
  • Мартинова Аріна - 1 місце
  • Дробін Вадим - 1 місце
  • Костючок Вікторія – 2 місце
  • Сержант Даніл - 2 місце
  • Дивнич Тетяна –2 місце
  • Панасенко Ярослав – 3 місце
  • Духовна Діана - 3 місце
  • Долуман Артем – 3 місце

Діти СОЛОN

  • Черниш Цвєтана– 4 місце 

Ювенали 1 дебют

  • Долуман Артем-Кошова Вікторія – 1 місце
  • Сержант Даніл – Духовна Діана - 1 місце
  • Гриневич Сергій – Рімша Уляна - 1 місце

Ювенали 2 дебют

  • Сержант Даніл – Духовна Діана - 1 місце

Ювенали 1+2 СОЛО дебют

  • Дивнич Тетяна – 1 місце
  • Сержант Даніл - 1 місце
  • Рімша Уляна - 1 місце
  • Панасенко Ярослав - 2 місце

Ювенали 1+2 СОЛОшкола

  • Черниш Цвєтана– 1 місце
  • Ювенали 1 ШКОЛА
  • Четвертак Дмитро – Черниш Цвєтана– 1 місце
  • Старобор Вадим – Костючок Вікторія – 1 місце

Ювенали 2 ШКОЛА

  • Четвертак Дмитро – Черниш Цвєтана– 1 місце

Юніори 1+2 N клас

  • Барабан Назар – Олійник Єлизавета – 1 місце Кубок!!!!!
  • Швець Єгор – Іващенко Ангеліна – 3 Місце
  • Молодь + Дорослі Е клас (Латина)
  • Ісаєв Ярослав – Мартинова Дарія – 1 місце Кубок!!!!!

Молодь + Дорослі Е клас (Стандарт)

  • Ісаєв Ярослав – Мартинова Дарія – 2 місце.

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (15.11.2015)
Переглядів: 163 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar