Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Виставка-ярмарок «Сувеніри Кіровоградщини»

17 лютого 2017 року в Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті відбулася виставка-ярмарок «Сувеніри Кіровоградщини», на якій було представлено авторські художні вироби 45 майстрів області, а також продукцію місцевих видавництв та рекламних агенцій. Така масштабна виставка сувенірів на Кіровоградщині проводиться вперше.

Захід організовано обласною державною адміністрацією спільно з Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою з метою підтримки вітчизняного виробника, популяризації народної творчості регіону, виховання національного світогляду та патріотизму через пізнання народного мистецтва.

Долинський район гідно представила делегація майстрів, серед яких була член Національної спілки майстрів народного мистецтва, майстер-лялькар, керівник гуртків "Народна лялька" і "Вузликове плетіння", керівник гуртка-методист Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району Діна Гетманець.

Всіх учасників виставки було нагороджено дипломами Кіровоградської ОДА та Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.

Відвідувачі ярмарку мали змогу придбати оригінальні, професійно виготовлені сувеніри та подарунки на будь-який смак – з паперу, кераміки, дерева, шкіри, фанери, скла, тканини – для себе, друзів, українських та закордонних бізнес-партнерів.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (17.02.2017)
Переглядів: 28 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar