Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Використання інноваційних технологій на занятті та виховних заходах в позашкільній освіті

23 листопада 2016 року на черговому засіданні методичної секції «Сузір’я» члени секції опрацювали тему «Використання інноваційних технологій на занятті та виховних заходах в позашкільній освіті».

З цікавістю пройшов теоретичний семінар «Підвищення продуктивності навчання та виховання шляхом впровадження інноваційних технологій в позашкіллі», який провела голова МС Дзюба І.О. В свою педагогічну скарбничку члени методичної секції зберегли методичну програму «Конструктор занять» (розроблено в Центрі дитячої творчості «Дивосвіт» на основі універсальної методики Анатолія Гіна «Конструктор занять», та адаптованою для позашкільного закладу). Удовіченко І.П., керівник гуртка «Євроклуб «Діалог» представила своє бачення ідеального заняття та складання конспекту. 

Керівник гуртка «Лінгвіст» Гангур В.В. розповіла присутнім про виховний простір гуртка позашкільного навчального закладу як важливий чинник формування особистісних якостей дитини.

По закінченні засідання всі члени МС «Сузір’я» зробили висновок, що педагоги мають працювати над виробленням і вдосконаленням методів навчання і виховання, зокрема інтерактивних. Адже, Основним завданням для них в наш час є саме створення умов для формування творчої компетентної особистості, яка буде здатна реалізувати свій потенціал у суспільстві. Тому актуальним є перехід до особистісно - орієнтованого навчання й виховання, упровадження нових більш ефективних педагогічних технологій, інтерактивних методів навчання.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (23.11.2016)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar