Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Виховуємо майбутнє України!

Учні комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені А.С. Макаренка Долинської районної ради», брали участь в обласному етапі ХІ Міжнародного екологічного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців» та в обласному конкурсі з декоративно-прикладного мистецтва у рамках обласної молодіжної акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації». 

Хочемо привітати наших переможців!


«Загадкове життя домашніх улюбленців»

в номінації «Мій улюбленець в об’єктиві» - Момонт Анну, ученицю 6-А класу,


 

в номінації «До серця притули» - іграшка домашньої тваринки - Варенюка Ігоря, учня 1-Б класу (керівник Стеблина О.О.); 

в номінації «Можу вас розважити» - відеоролик з кумедною поведінкою домашніх улюбленців - Крижановського Дмитра, учня 4-А классу, (керівник Ткаченко О.А.).


Молодіжна акція «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації», з першим місцем Рамазанову Мілану, ученицю 2-А класу, за напрямком «Колаж» з роботою «Обережно поводься з вогнем», керівники Чаусова Л.В., Мігуль Н.М. 

Момонт Анна стала переможцем Національного етапу ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців» та нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за ІІ місце в номінації «Мій улюбленець в об'єктиві» за роботу «Мій віслючок – Циганочка», керівник Стеблина О.О.


Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (16.03.2018)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar