Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Відкриті кваліфікаційні змагання «Кубок фаворита»

6 березня 2016 року 39 вихованців гуртка спортивного бального танцю «Бомонд» (керівник Ісаєв С.Б.) взяли участь у відкритих кваліфікаційних змаганнях «Кубок фаворита» у м. Кіровоград. Юні танцюристи вибороли 36 перших, 20 других та 6 третіх місць.

 

Пишаємося переможцями змагань:

Бебі соло дебют
Черниш Єва – 1 місце
Литвиненко Вікторія– 1 місце
Рогатюк Софія –2 місце
Кумпан Гліб – 2 місце
Щербина Діана – 2 місце
Алєйнік Кіра – 2 місце
Проценко Назар – 2 місце
Аршинець Артем –3 місце
Дорошенко Аріна – 3 місце

Бебідебют
Кумпан Гліб - Черниш Єва - 1 місце
Проценко Назар –Рогатюк Софія - 1 місце
Норенко Макар -  Литвиненко Вікторія - 1 місце
Аршинець Артем - Щербина Діана - 2 місце

Бебі соло Школа
Рогатюк Софія - 1 місце Кубок!!!!!
Черниш Єва - 2 місце

Діти дебют
Панасенко Ярослав – Бойченко Лілія – 1 місце
Данілов Максим –Варенюк Єлизавета - 2 місце
Лебедь Олександр – Піліпенко Софія - 2 місце
Діти соло  дебют
Бойченко Софія – 1 місцеКубок!!!!!
Рімша Уляна– 1 місце
Добровольська Софія– 1 місце
Лаврова Юлія– 1 місце
Духовна Діана -1 місце
Варенюк Єлизавета - 1 місце
Панасенко Ярослав - 1 місце
Чумаченко Діана – 2 місце
Кіш Каріна - 2 місце
Бойченко Лілія - 2 місце


Діти ШКОЛА
Сержант Даніл – Духовна Діана - 1 місцеКубок!!!!!
Лебедь Олександр – Піліпенко Софія - 2 місце

Діти СОЛОШКОЛА
Черниш Цвєтана– 1 місцеКубок!!!!!
Кошова Вікторія – 1 місце
Мартинова Аріна - 1 місце
Сержант Даніл- 1 місце
Добровольська Софія – 1 місце
Рімша Уляна – 1 місце
Дивнич Тетяна –1 місце
Духовна Діана - 1 місце
Чумаченко Діана – 2 місце
Панасенко Ярослав – 2 місце
Бойко Аріна- 2 місце
Бойченко Софія - 3 місце

Діти  N
Сержант Даніл – Духовна Діана - 2 місце

Діти СОЛОN
Черниш Цвєтана– 1 місце Кубок!!!!!
Кошова Вікторія - 3 місце
Мартинова Аріна – 4 місце
Сержант Даніл– 5 місце
Дивнич Тетяна – 7 місце
Бойко Аріна – 8 місце

Ювенали 1  дебют
Панасенко Ярослав – Бойченко Лілія – 1 місце

Ювенали 1СОЛО дебют
Бойченко Софія – 1 місце Кубок!!!!!
Добровольська Софія – 1 місце
Осетюк Катерина - 1 місце
Кіш Каріна - 1 місце

Ювенали 1СОЛО школа
Осетюк Катерина - 1 місцеКубок!!!!!

Ювенали 1  СОЛОN клас
Черниш Цвєтана– 1 місце Кубок!!!!!
Осетюк Катерина -4 місце

Ювенали 2 соло дебют
Коваль Валерія– 1 місце
Коваль Марія - 2 місце

Ювенали 2 соло школа
Коваль Валерія– 3 місце
Коваль Марія - 3 місце

Юніори 1+2 соло дебют
Чумаченко Анна - 1 місце  Кубок!!!!!

Юніори 1+2 соло школа
Чумаченко Анна -1 місце  Кубок!!!!!

Юніори 1+2 N клас
Швець Єгор – Іващенко Ангеліна – 1 місце  Кубок!!!!!
Юніори 1+2 Е клас (Латина)
Ісаєв Ярослав – Мартинова Дарія – 1 місцеКубок!!!!!
Швець Єгор – Іващенко Ангеліна- 2 місце

Юніори 1+2 Е клас (Стандарт)
Ісаєв Ярослав – Мартинова Дарія – 2 місце

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (06.03.2016)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar