Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Відеоекскурс у 1986 рік - «Чорнобиль: минуле і сьогодення»

«Чорнобиль: минуле і сьогодення» - під такою назвою 28 квітня 2107 року у Центрі дитячої та юнацької творчості Долинського району пройшов виховний захід для гуртківців.

Сьогодні розширення знань дітей про аварію на Чорнобильській атомній електростанції та про її ліквідаторів, є важливим аспектом у їх громадянському та моральному вихованні. Формування думок про те, що чужої біди не буває, та вмінь застосовувати у повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички націлюють на утвердження життєвих компетентностей вихованців позашкільного навчального закладу.

Саме про це розповіла дітям культорганізатор Центру Гапонова О.О.

35 школярів КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ст.. №1 Долинської районної ради», які навчаються у гуртках «Народна лялька» й «Вузликове плетіння» (керівник Гетманець Д.В.), «М’яка іграшка» і «Штучні квіти» (керівник Попович В.Л.), фольклорного «Посмішка» (керівник Гапонова О.О.) переглянули відеофільм «Чорнобиль: минуле і сьогодення», з’ясували незрозумілі моменти в інтерактивній бесіді з педагогами закладу, вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів Хвилиною мовчання.

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (28.04.2017)
Переглядів: 48 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar