Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Літературна вікторина "Вічне слово"

Як нема без зірок небозводу, 
Як блакиті без сонця нема,
Так і мови нема без народу,
І народу без мови нема.

В. Забаштанський

Рідна мова. Вона така неповторна, мелодійна і співуча, бо ввібрала в себе гомін дібров і луків, полів і лісів, духмяний п’янкий запах рідної землі. У народу немає більшого скарбу, ніж його мова. Бо саме мова – це характер народу,його пам’ять, історія і духовна могутність. У ній відбиваються звичаї, традиції, побут народу , його розум і досвід , краса і сила душі. Ще в дитинстві рідна мова допомагає нам пізнавати світ,відкривати для себе великий і чарівний світ життя. Без мови не може існувати і розвиватися суспільство, бо вона допомагає людям обмінюватися думками, висловлювати свої почуття, досягати взаєморозуміння, створювати духовні цінності.

Напередодні Дня української мови і писемності культорганізатор ЦДЮТ Гапонова О.О. провела літературну вікторину «Вічне слово», для вихованців гуртків «В'язання гачком» (керівник Кобис О.А), «Макраме» (керівник Білик О. В.), «Сувенір»(керівник Резніченко О. Є.), «Саду мого дивосвіт» (керівник Боарна Л. І.), « Художня вишивка» (керівник Блинова О. Г.).

Вихованці з цікавістю слухали розповідь про унікальність української мови, її походження . Значна части на заходу була присвячена літері, яка є лише в українській мові – літері «Ї». Учасники знаходили антоніми, синоніми, працювали з шарадами. 

Переконані, що подібні заходи спонукатимуть дітей поглиблювати знання з рідної мови і берегти та любити її.

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (08.11.2015)
Переглядів: 232 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar