Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

V Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль

13 травня 2017 року в Кропивницькому дендропарку відбувся V Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль.

У програмі Фестивалю було представлено роботу міжрегіональної туристичної виставки "Кіровоградщина запрошує – 2017", презентації туристичних маршрутів, заходів подієвого туризму від районів та міст нашої області, а також інших областей України.

Окрім того, у ході Фестивалю відбулася презентація сільських "зелених" садиб Кіровоградщини, проводилися ярмарка робіт та майстер-класи від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, фотовиставки "Мандруй Кіровоградщиною". 

Гідно представила і Долинщина свій туристичний потенціал. Керівник гуртків "Народна лялька" та "Вузликове плетіння" Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Гетманець Д.В. представила на фестивалі власні вироби та вироби своїх колег, керівників гуртків "М'яка іграшка" Попович В.Л., "Бісероплетіння" Леонтьєвої І.В., "Рельєфна вишивка" Реви С.В. 

Відвідувачі виставки, незважаючи на негоду, милувалися представленими роботами. Сподіваємося, що вироби майстрів, дадуть змогу розвинути не лише туристичний потенціал району, а й популяризувати невичерпну творчість майстрів нашого краю!

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (13.05.2017)
Переглядів: 42 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar