Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

В армії не тільки хлопці

Сьогодні строкова військова служба відповідно до Конституції та Закону України "Про загальний військовий обов'язок" є почесним обов'язком кожного громадянина чоловічої статі. Хоча, потрібно зауважити, що багато службових посад в армії займають жінки і їх кількість з кожним роком зростає. 

2 грудня 2016 року культорганізатор ЦДЮТ Гапонова О. О. завітала до вихованців фізкультурно-оздоровчого гуртка (керівник Грищенко М. В.) з спортивно-розважальною програмою до Дня Збройних Сил України «В армії не тільки хлопці». Метою заходу було сприяти патріотичному вихованню молоді, спонукання до осмислення себе як частинки великого українського народу, пробуджувати національну свідомість, розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість, спритність, творчість, виховувати патріотичне почуття до рідної землі, дружбу на взаємодопомогу, взаєморозуміння.

Фізкультурно-оздоровчий гурток відвідують лише дівчатка. Приємно було бачити як вправно вони володіють м’ячем, скакалкою, як швидко бігають. Гуртківці отримують велике задоволення від занять спортом.

В зв’язку з ситуацією, яка склалася на Сході нашої країни, зараз дуже багато дівчат підписують контракт, або йдуть на строкову службу, значна кількість «слабкої статі» служить в поліції. От і наші дівчатка довели, що фізично вони загартовані і нічим не поступаються хлопцям. Проте з приємністю привітали свого тренера з Днем Збройних Сил України і сказали що вони рівняються на нього. 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (02.12.2016)
Переглядів: 85 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar