Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Учні Долинської ЗШ № 2 ім. А.С.Макаренка - переможці Всеукраїнського конкурсу флористики й фітодизайну

Важко уявити навколишній світ без скверів, парків, алей та озеленених прибудинкових територій. Тож з давніх-давен природа надихала людей на створення прекрасного. Мистецтво флористики та фітодизайну тісно пов’язане із світом природи і покликане створювати гармонійну особистість. 

З метою формування в учнів високого рівня еколого-естетичної культури; підготовки молоді до професійного самовизначення, національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді при сприянні Міжнародної академії флористики Наталії Агеєвої з 17 по 19 вересня 2018 року, проведено Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну «Позашкіллю 100 славних років». Участь у фінальному етапі взяли команди-переможці відбіркового етапу з 12 областей України.

Кіровоградську область представляла команда КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ст. № 2 Долинської районної ради»: Кучеренко Тетяна, Василишина Яна, Момонт Анна, Сербенюк Єлизавета, переможці обласного конкурсу флористики та фітодизайну «Вишивана Україна-2017», керівник Стеблина О.О. 

За допомогою квітів, листя, гілок та різних технік декоративно-прикладного мистецтва діти створили проект «Візьмемось за руки. Врятуємо планету!!!» у номінації “Квіткові килими” та посіли ІІІ місце.

Для створення своєї композиції учні використали українські мотиви, відобразивши любов до природи, щирість, вірність народним традиціям. Але Конкурс не закінчився виконанням композицій, після того, як остання квітка у килимі зайняла своє місце, юні флористи Кіровоградщини та інших областей підготували творчий захист своїх проектів, перетворившись у читачів віршів, співаків, музикантів та акторів.

Учасники Конкурсу мали можливість не лише показати свої вміння а й навчитися новому, завдяки майстер-класу “Виготовлення вертикальних букетів та букетів на каркасах” на які були запрошені. А у вільний час юні долинчанки знайомились із столицею своєї держави – Києвом. Додому учасниці привезли гарний настрій та чудові враження.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (19.09.2018)
Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar