Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

У своїй хаті своя й правда, і сила, і воля

Сьогодні ми в скорботі, і з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками. Адже за свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні. Ті, хто лише починав жити…

Та й зараз ми живемо у нелегкий час : хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.

Ці люди будуть жити в наших серцях вічно, ми їх просто не маємо права забути!

У пам’ять про загиблих Майдану та героїв АТО на території нашої країни створені пам’ятні куточки та встановлні пам’ятники, учні КЗ «Долинської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради» під час туристично-краєзнавчої експедиції «За дивами до чарівної карпатської казки», яка відбулася в листопаді 2016 року організували «Ходу пам’яті» на честь загиблих на Майдані та в зоні АТО патріотів нашої держави, приурочену до Дня Гідності та Свободи. Скорботна хода розпочалась у центрі міста Львів, біля Ратуші, яка протягом усього часу свого існування була місцем перебування центральної міської влади Львова. Тут і розміщено перший пам’ятний знак Небесній сотні. Такі місця є на Ясній Горі у Гошеві біля Василіянського монастиря та в селі Крушнльниця.

Біля населеного пункту Лісовичі відвідали пам’ятник живим та загиблим в Іловайському котлі воїнам. Завершили учасники туристично-краєзнавчого походу «Ходу пам’яті» на кургані, створеному на честь героїв Небесної сотні.

А тепер хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

 

 

Вчитель ЗШ № 2 Ольга Стеблина

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (21.11.2016)
Переглядів: 60 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar