Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

У Районному парламенті дітей формуються лідери!

Сьогодні увага суспільства направлена на молоде покоління, сповнене патрiотизму та вiри в майбутнє країни, яке демонструє нові ідеї та проекти щодо подальшого розвитку суспільства. Такі ідеї та дії представляють і діти з активною життєвою позицією, справжні лідери – учасники дитячого самоврядування, яких турбують реальні проблеми громади, і які разом з дорослими намагаються знаходити механізми їхнього вирішення.

З цією метою пройшла 21-22 жовтня 2015 року в Кіровоградському Обласному центрі дитячої та юнацької творчості чергова навчальна сесія Обласного парламенту дітей. Від нашого району участь у ній взяли члени Районного парламенту дітей Григорова Олександра, Корчака Ірина та його голова Андрієнко Валерія. Очолила делегацію координатор РПД Зотова О.В.

Робота сесії розпочалась комунікативним тренінгом для депутатів «Будемо знайомі» та обговоренням плану роботи. По тому пройшло пленарне засідання та лекційно-семінарські заняття обласної «Школи лідерів». Цікаво, на думку наших дітей, пройшла конференція «Діалог як основа демократії», у ході якої було наголошено на важливості оволодіння депутатами лідерськими навичками в подальшому їхньому житті та житті нашої країни, а також зроблено акцент на особливостях сучасних подій, які відбуваються в державі. Далі старшокласники працювали в комісіях, презентували підготовлені проекти, обмінювалися досвідом.

 

На завершення роботи сесії членів Долинського РПД було нагороджено Сертифікатом за активну участь у регіональній інтернет-конференції «Вічні цінності в міжкультурних процесах: практики діалогу та примирення» та Грамотою департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації за ІІ місце у обласному творчому конкурсі серед молоді «Відверто про головне».

 

ІІІ сесія ХІ скликання Обласного парламенту дітей закінчилася, молоді депутати захоплені від вражень та позитивно налаштовані, відбули по домівках для міжсесійної роботи. Щиру подяку за розуміння важливості участі учнівської молоді у розбудові нашої країни й державотворенні у майбутньому та головне - матеріальну підтримку, яка дозволила взяти участь нашим юним депутатам у сесії ОПД, ми висловлюємо особисто голові Долинської районної ради Бабенко Лілії Вікторівні. 

Директор Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району Ірина Марущак

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (22.10.2015)
Переглядів: 214 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar