Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Світ громад

«Світ громад» – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального стимулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи. 

Під час проведення в районі у 2017 році Всеукраїнського тижня права, педагог-організатор Федорова Ю.О. запросила до КЗ «Долинська ЗШ №2 І-ІІІ ст. ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради» куратора гри в Кіровоградській області Зою Лебідь, яка й презентувала гру «Світ громад». 

Учні 10 класу нашої школи із захопленням сприйняли цю форму уроку, швидко включились в гру, використовуючи набуті правові знання. Ввійшовши в азарт, гра для дітей перестала бути просто розвагою. Зацікавленість, досягнення спільної мети згуртувало і націлило школярів проявляти активність, відповідальність за себе та інших. Під час гри в класі панувала невимушена атмосфера тому деякі діти більше розкрились, дехто проявив свої підприємницькі, лідерські здібності. Подякувавши кураторові Зої Лебідь за цікаво та корисно проведений час, учні і вчителі нашого закладу висловили побажання зустрітися ще раз.

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (06.12.2017)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar