Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Спасибі Вам, хороші люди, що у степу зростили ліс!

Ліс – ось справжій, живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Ліс – це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх.

Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

Не варто забувати, що турбота та збереження цього природного національного скарбу наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок лісництва. У професійне свято працівників лісу, яке лісники святкували 17 вересня, учасники міжрегіонального освтнього проекту «Прекрасні далі манять нас в похід» учні КЗ «Долинська ЗШ № 2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради» за сприяння директора школи Бойко Г.І., традиційно приєдналися до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.

Ведучі концертної програми, Березовський Максим та Середенко Марина,   вітали працівників дендрологічного парку «Веселі Боковеньки» із їх професійним святом. Запальний танець «Ча-ча-ча», виконали учениці 4-Б класу Бойченко Ліля та Глондар Аліна, найменші учасники дійства Варенюк Ліза та Данілов Максим віртуозно показували танець з зонтиком, а найстарші учасники Дейнега Анастасія та Гальчук Аліна під час спортивного танцю виконували багато складних трюків, за що отримали  гучні аплодисменти.

Про незвичайність нашої планети звучала композиція у виконанні Сербенюк Лізи та Собки Євгенії, піснею про українські смаколики учениці 10 класу Кучеренко Тетяна, Журавська Даша та Дудинець Богдана  завершили  привітання працівників дендрологічного парку. Дійством керувала вчитель музичного мистецтва Шапранова Л.В. 

Коли б не ліс, не знали б ти і я,
Як сон цвіте й конвалії у маї,
Не слухали б ми пісню солов’я,
Що понад неї кращої немає...

У професійне свято працівників лісу всі вчителі школи приєдналися до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.

Зі святом! 

Вчитель школи, Стеблина О.О.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (17.09.2017)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar