Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Слово про вчителя

Людина не повинна зникнути
невидимою пилинкою,
а повинна залишити по собі
на землі слід вічний.

З нагоди річниці з дня народження нашого земляка, вчителя історії, директора Долинської ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 імені А.С. Макаренка, завідуючого відділом освіти, першого директора музею А.С. Макаренка Євсєєва Івана Леонтійовича (31.01.1924 – 02.04.2014) на базі Долинського педагогічно-меморіального музею А.С. Макаренка гуртківцями історико-краєзнавчого гуртка ЦДЮТ була проведена пошуково-дослідницька робота з дослідження життєвого та творчого шляху Євсєєва І.Л., створена тематична виставка «Слово про вчителя», підготовлені тези літературно-музичної композиції.

З 1 по 8 лютого 2016 року юні екскурсоводи музею А.С. Макаренка Єфремова Даша та Крижевська Емма провели для своїх однолітків, учнів Долинської ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 імені А.С. Макаренка, тематичні зустрічі, формуючи в їхній свідомості національно-патріотичні почуття на кращих прикладах служіння своєму народу, яким був Євсєєв І.Л.

 

Ми переконані, що така пошукова і пропагандистська діяльність вихованців історико-краєзнавчого гуртка сприятиме формуванню в учнів почуття гордості за свою Батьківщину, усвідомлення того, що люди є найважливішою частиною історії Долинщини і, безумовно, є частиною загальноукраїнської та європейської історії.

Світлана Пістрюга, керівник історико-краєзнавчого гуртка ЦДЮТ

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (08.02.2016)
Переглядів: 106 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar