Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Психолого-педагогічний семінар «Психологічне здоров’я вихованців під час освітнього процесу»

15 січня 2018 року у приміщенні КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» пройшов психолого-педагогічний семінар «Психологічне здоров’я вихованців під час освітнього процесу», підготовлений і проведений практичним психологом Рамазановою Тамілою Замірівною. 

Збереження психологічного здоров'я є в наш час однією з найактуальніших проблем. Для ефективної роботи щодо збереження психологічного здоров'я педагога-позашкільника важливо знати і розуміти, як позбутися страхів, розчарування, пом’якшити вплив стресових ситуацій на стан психологічного благополуччя. На семінарі педагоги ознайомилися з поняттям «психологічне здоров’я», розглянули його структуру та визначили чинники, що впливають на психо-емоційний стан особистості.

Практичний психолог провела з колегами психологічні вправи «Геометричні фігури», «Комплімент» та анкетування, яке допоможе визначити їх психологічну врівноваженість і рівень реакції на стресові ситуації. Психологічні вправи допомогли зрозуміти ставлення до себе, до членів свого колективу, підвищити власну самооцінку, вміння оцінювати не лише професійні, а й особистісні якості людини, і основне – піднімають настрій.

Завершився семінар роз'ясненням практичного психолога про важливість душевного спокою та вміння власними силами створювати гармонію навколо себе, незважаючи на сучасні проблеми, що оточують кожного з нас.

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (15.01.2018)
Переглядів: 78 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar