Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Психолого-педагогічні аспекти формування успішної особистості педагога позашкільного закладу

Під такою назвою пройшов 17 грудня 2015 року у Центрі дитячої та юнацької творчості Долинського району психолого-педагогічний семінар. Практичний психолог закладу Зотова Ольга Валеріївна ознайомила керівників гуртків із поняттям особистості педагога як предметом психологічного дослідження. Учасники семінару ознайомилися із структурою психологічних характеристик талановитого педагога та структурою характеристик власне педагогічної майстерності. 

Вони розглянули вимоги до особистості педагога за І.А.Зязюним та встановили, що самовиховання й самоосвіта є найголовнішими формами самовдосконалення вчителя, і здійснюється воно через систематичне поповнення професійних знань, вдосконалення професійної майстерності, розширення кругозору, моральне вдосконалення, фізичне вдосконалення, вміння ефективно планувати робочий день.

Практична частина семінару була націлена на самопізнання педагогами своєї власної особистості. Для цього були використані такі методи психологічного дослідження, як тест «Оцінювання професійної діяльності педагога», тест на оцінку самоконтролю в спілкуванні та тест на виявлення рівня самооцінки. Разом з цим Зотова О.В. ознайомила колег з методикою діагностики ступеня задоволеності основних потреб. 

На завершення, з метою відновлення енергії, сил та гарного самопочуття, з учасниками семінару була проведена вправа «Висока енергія».

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (17.12.2015)
Переглядів: 356 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar