Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Правове виховання учнів

У сучасних умовах українського суспільства правове виховання є одним з найважливіших чинників розвитку особистості, становлення громадянського суспільства і демократичної правової держави, формування правосвідомості громадянина. Правова освіта в нашому закладі спрямована на отримання знань, навичок, ставлень і цілісних орієнтацій, необхідних людині для ефективного соціального функціонування, реалізації її життєвих цілей і завдань. 

Згідно графіка річного плану роботи школи та з метою створення належних умов для набуття учнями правових знань, підвищення їх громадянської відповідальності і свідомості, самодисципліни та особистої переконаності в необхідності суворо дотримуватися моральних і правових норм, які діють у суспільстві, поваги до закону та попередження правопорушень класними керівниками та адміністрацією школи проводиться постійна індивідуальна робота з учнями.

Долинська ЗШ №2 співпрацює з громадськими організаціями, які запрошує до закладу, а вони надають учням індивідуальні консультації, що до питань, які тих цікавлять.

Під час тижня правової освіти в ЗШ №2 ім. А.С. Макаренка провідний інспектор Долинського РВ з питань пробації майор внутрішньої служби Кулакевич Р.Я. провів бесіду «Відповідальність за вчинення кримінальних правопорушень. Правові наслідки судимості» та відповів на всі запитання учнів.

Головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Польовий В.М. під час лекції «Відповідальність за вчинення насильства в сім’ї» розповів про права та обов’язки дітей. 

Старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції Долинського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, капітан поліції Мурзіна В.В. розповіла учням про власну безпеку, та роздала «Пам’ятки».

Учні переглянули та обговорили відео – фільм «Зона особливої уваги».

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (04.12.2017)
Переглядів: 67 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar