Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Поезія з нами

З нагоди Всеукраїнського Дня поезії, яке відзначаеться 21 березня в Долинській районній бібліотеці для дорослих 20 березня 2017 року для учнів КЗ “Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Долинської районної ради” відбулася цікава зустріч з майстрами поетичного жанру - творчим об’єднанням митців “Сузір’я Долинщини”. 

Відкрила зустріч та привітала всіх присутніх в стінах бібліотеки директор бібліотеки Надія Гладка.

 

Голова творчого об’єднання Марина Бєлова познайомила присутніх з митцями творчого об’єднання “Сузір’я Долинщини”, які завітали до бібліотеки, та надала їм слово.

З великим захопленням учасники зустрічі слухали вірші Любові Бичек, Олени Бокійчук, Наталії Гузнак, Любові Лісової, Петра Притули, Миколи Нагорного, Володимира Яремчука і отримали чудові хвилини насолоди від неповторності і чарівності вічної поезії.

Володимир Яремчук подарував бібліотеці такі видання: „Коло дію”, „Мелодія останніх сподіванок”, „На вишневому березі”, “Календарна обрядовість українців”, „Кому смішно – хай сміється” та Наталія Гузнак збірку поезій „Співає і плаче душа материнська”.

 

Діти та дорослі з великим задоволенням аплодували поетам Долинщини та висловили слова вдячності за їх творчість.

Захід був цікавим і змістовним, а головне, що всім сподобалось, адже світ поезії прекрасний і незвіданий і кожен, хто потрапляє в нього, отримує безодню естетичної насолоди і влаштовує свято своїй душі. 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (20.03.2017)
Переглядів: 30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar