Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Подаруймо героям оберіг!

У грудні 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості стартував короткотерміновий проект «Подаруймо героям оберіг!» Наразі воїни, які несуть службу в АТО, потребують нашої моральної підтримки, теплоти наших сердець. Їм вкрай необхідно знати, що про них пам’ятають і на них чекають. Тож, основною метою проекту було виготовити обереги, які зігріють воїнів душевним теплом, оберігатимуть їх від ворожих куль та допоможуть здобути перемогу і мир для нашої країни.

Виконуючи завдання, передбачені в проекті, ще на початку грудня керівники гуртків «Народна лялька» Гетманець Д.В., «М’яка іграшка» Попович В.Л., «Веселкові барви» Білик О.В. провели з дітьми відкриті заняття та виховні заходи, у ході яких виготовляли іграшки, обереги, писали листи і оформляли вітальні листівки українським воїнам в зону АТО.

17 грудня 2015 року, напередодні Дня Святого Миколая, у приміщенні Центру зібралися педагогічні працівники позашкільного закладу, відділу освіти Долинської райдержадміністрації на чолі з начальником Гадіровою О.В., працівники структурних підрозділів РДА, члени Районного парламенту дітей, батьки гуртківців для того, щоб взяти участь у майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки та вітальної листівки, який провели педагоги ЦДЮТ Діна Гетманець та Олена Білик.

Найближчим часом подарунки і обереги, виготовлені дбайливими і люблячими руками дітей та дорослих, відправляться на схід нашої країни до своїх адресатів. Нехай Бог вас оберігає, дорогі наші захисники, а Святий Миколай пошле миру, спокій і захистить ваші серця від ворожих куль!

 

 

 

Ірина Марущак, директор ЦДЮТ Долинського району

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (17.12.2015)
Переглядів: 199 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar