Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Педагогічні читання

«Читаємо Сухомлинського» - під такою назвою 27 листопада 2017 року на базі КЗ «ЦДЮТ Долинської райради» відбулися педагогічні читання

У ході педагогічних читань були розглянуті найбільш актуальні аспекти педагогічної діяльності за книгою В.О.Сухомлинського «Сто порад вчителеві»: особливості педагогічної професії, організація навчального процесу, виховання підростаючого покоління, робота з батьками вихованців, виховний вплив колективу. Видана російською мовою у 1967 р., українською мовою в повному об'ємі вийшла у 1976 році.

У книзі «Сто порад вчителеві» В.О.Сухомлинський розкриває технологію власної творчості (поради молодим учителям – початківцям, педагогам-вихователям, творчим особистостям), дає поради щодо поняття «покликання вчителя» (як його формувати, які якості необхідно мати вчителю-вихователю, як навчитись виховувати себе, власну самодисципліну та боротись з лінощами).Це чудова книга, яка вчить відчувати дитину та співчувати їй, правильно сприймати і виховувати. В ній є багато дієвих порад як починаючому педагогу, так і учителеві з великим стажем роботи
Керівники гуртків ділилися досвідом використання педагогічної спадщини видатного педагога, власними знахідками та «рецептами» виховання та навчання підростаючого покоління.

Кожне покоління по-новому сприймає В. Сухомлинського, знаходить цінні дороговкази для навчання і виховання. Тож і ми, педагоги ХХІ ст.,відкриваємо для себе нові грані педагогічної праці великого педагога.

 

 

 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (27.11.2017)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar