Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Долинський р-н

Педагоги ЦДЮТ відвідали Музей історії Долинського району

25 березня 2016 року педагоги ЦДЮТ відвідали музей історії Долинського району. Екскурсовод Л. Дербаль провела оглядову екскурсію та ознайомила присутніх з тематичною експозицією, присвяченою життю та творчості видатного земляка архітектора Якова Васильовича Паученка. 

Донедавна ім’я Якова Васильовича Паученка було майже невідоме широкому загалу шанувальників мистецтва і лише з відкриттям у 1994 році художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна, відомого художника і педагога, племінника архітектора, творчість Якова Паученка почала розкриватися з усією мистецькою повнотою. 

В 2002 році Кіровоградською обласною радою було засновано обласну премію в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративо-прикладного мистецтва імені Якова Паученка, якою відзначаються кращі досягнення сучасних архітекторів, науковців та художників на теренах Кіровоградщини.

В 2006 році Укрпоштою до 140-річчя від дня народження зодчого було випущено ювілейний поштовий конверт “Яків Паученко (1866-1914) – архітектор” та проведено його спецпогашення. 

Категорія: Долинський р-н | Додав: SIRIUS (25.03.2016)
Переглядів: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar